TOP 7 NISZOWYCH ARABSKICH PERFUM – perfumy niszowe męskie

Męski świat perfum niszowych od zawsze był spragniony klasyki, która pozwalała pokazać pewnego rodzaju nonszalancję – mocne, wyraziste i zapadające w pamięć perfumy stawały się wyrafinowanym podpisem, który z dumą był prezentowany.

Poniżej zestawienie TOP 7 najbardziej docenionych męskich perfum niszowych, co je charakteryzuje?

the spirit of dubai

1. DUBAI MEYDAN

Mocny, korzenny aromat pełnokrwistego mustanga na arenie roślinności. Dodatek kaszmiru oraz delikatnego jaśminu pobudzają nuty zapachowe i rywalizują o piedestał z paczulą i ciepłym bursztynem. Całość tworzy niezwykle przyciągającą aurę, w której wyczuwalne stają się grejpfrut z tonką i powłoką tytoniu.

Idealnie spersonalizowany zapach dla mężczyzn, ceniących sobie wolność i pragnących zaprezentować bijącą od nich pewność siebie.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/dubai-meydan/

2. OCYANA RUBY

Zapach owijający zmysły tradycyjnymi orientalnymi składnikami – dbające o równowagę kminek z szafranem i cynamonem eksponują swoje walory w otoczeniu drzewa sandałowego i cedrowego, u boku których leży mech dębowy, a morskie nuty delikatnie i lekko o sobie przypominają.

Nuty dobitnie przywołujące powrót do korzeni dla tych, którzy gotowi są gotowi im się oddać. Szczególnie chwalone za wyrazistość nut zapachowych oraz długi ogon.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/ocyana-ruby/

3. ARABIAN OUD ARABIAN KNIGHT SILVER

Drzewny i dyskretny zapach lasu, idealnie wpasowujący się w wiosenne klimaty oraz letnie wieczory. Doceniany głównie dzięki połączeniu bergamotki z geranium. Na dnie wyczuwalne akcenty wanilii oraz nuty zapachowe paczuli i drzewa sandałowego.

Męska delikatność to sfera często bardzo utajniona, dostępna dla nielicznych. Przyjemny, kojący zapach pozwoli na relaks i odprężenie w towarzystwie najbliższych osób.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/arabian-oud-arabian-knight-silver/

4. TREASURE SOUL OF MINE

Połączenie niezależności z buntowniczą duszą – klejnot męskiej energii. Uwodzicielski zapach zrodzony z połączenia orientalno-kwiatowych skarbów natury z domieszką wodnych nut zapachowych.

Dla mężczyzn szczególnie ceniących sobie indywidualizm, od których iskrzy pewnością siebie.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/treasure-soul-of-mine/

5. ANFANS ALKHALEEJ ANFANS MARINE

Świeżość połączona z elegancją, która zachwyca w kobiecym towarzystwie. Długi, dostojny ogon stworzony z nut morskich balansujących z rytmem gorzkiej pomarańczy i cytryny. Harmonijne i czyste skrawki jaśminu w nucie serca połączone z bazowym drzewem sandałowym i ciepłym bursztynem.

Te niszowe perfumy to równowaga dla neoklasycystów – dostojne, wyrafinowane i silnie przyciągające uwagę. Pozwalają zatopić zmysły w pisanej przez nas samych opowieści.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/anfas-alkhaleej-anfas-marine/

6. ANFANS ALKHALEEJ DUBAI SHEIKH

Zwraca uwagę już przy pierwszych nutach. Szalenie odkrywcza kompozycja, na czele której wybijają się nuty jaśminu i soczystego grejpfruta. Głęboką i solidną bazę stanowią tutaj mech dębowy zespojony w jedno serce z paczulą oraz drzewem gwajkowym.

Elastyczny zapach dopasowany pod każde potrzeby, interesujący i pobudzający zmysły.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/anfas-alkhaleej-dubai-sheikh/

7. OCYANA OPAL

Ciepło drewna cedrowego, korzenny akord zjednany ze skórą. Perfumy stworzone dla mężczyzn, dla których rozrywkowy tryb życia jest codziennością a świeżość musi być priorytetem. Cudownie szlachetny zapach o bardzo długim ogonie, w którym na szczególną uwagę zasługują lśniący szafran, mech, jak również nuty zapachowe jaśminu i konwalii umieszczone w sercu.

Nienachalny i elegancki, gotowy podjąć największe i najbardziej ryzykowne wyzwania – perfumy dokładnie takie, jak ich właściciel.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/ocyana-opal/

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oryginalnych niszowych perfum arabskich na stronie: https://alsheikh.pl/ oraz do odwiedzenia nas osobiście w naszej perfumerii poznańskiej (to jako hiperłącze). Dostępne również próbki zapachów.

Znajdź coś, co pokaże Ciebie.