TOP 7 PERFUM NISZOWYCH ARABSKICH – perfumy niszowe unisex

Czyli najpiękniejsze zapachy dla kobiet i mężczyzn.

Zarówno ci zdecydowani na konkretne kompozycje zapachowe, jak i ci niezdecydowani na zapachy mają cechę wspólną – chęć otrzymania produktu jakościowego, luksusowego oraz godnego zachowania i pochwalenia się nim. Często jednak trudno nam określić się, czy dany zapach jest bardziej kobiecy, czy może bliższy męskiemu. Wybierając perfumy niszowe unisex, dajemy sobie kolejną drogę do poznania nowatorskich i oryginalnych kompozycji zapachowych.

Oto TOP 7 najpiękniejszych perfum niszowych, które powstało dzięki naszym Klientom:

1. DUBAI BAHAR

Drzewno-orientalne nuty zapachowe okryte tajemnicą Dubaju – w sercu drogocenny szafran, jaśmin, odżywcza jodła z kwiatem lotosu, w bazie promieniujący bursztyn, sandałowiec, jak i nieocenione piżmo. Przyjemne i lekkie morskie nuty ożywiają kompozycję, nadając jej szczególnego charakteru.

Wspaniale sprawdza się w długich podróżach, zwłaszcza w upalne dni. Wodne nuty dodają orzeźwienia, całość przyjemnie relaksuje.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/dubai-bahar/

2. DUBAI TURATH

Bardzo wyrazisty zapach o szerokiej projekcji. Niezwykle intrygujący. Esencje jaśminu i wanilii połączone w całość z ziemistymi aromatami paczuli i skóry. W dodatkową hipnozę wprawiają delikatne nuty dymu.

Oczarowujący. Pięknie rozpościerający się po właścicielu. Oryginalne połączenie intryguje otoczenie, co pozwala na pozostanie w centrum uwagi przez bardzo długi czas.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/dubai-turath/

3. ANFANS ALKHALEEJ GEMINI

Dwoista natura owocowo-kwiatowych perfum wyzwala równowagę w słodyczy ich nut. Słodki deser z waty cukrowej wyważony z soczystymi owocami – cytryną i pomarańczą. Niesamowicie długo pozostaje w pamięci, zapach cudownie płynnie zmienia swoje smaki, pozostawiając po sobie długi ogon.

Świetnie sprawdza się przy luźnych i niezobowiązujących spotkaniach. Bardzo doceniany dzięki swojej wyrazistości. Zaprasza do bliższego poznania i pozwala lepiej otworzyć się na ludzi.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/anfas-alkhaleej-gemini/#reviews

4. OCYANA BERYL

Reprezentowany przez grupy cytrusowe i orientalne. Uwodzicielskie nuty frywolnych róż, lilii oraz jaśminu łączą się w splocie z soczystą limonką, truskawką i brzoskwinią. Aromat podbijają leśne nuty drzewa sandałowego splecionego z cedrowym oraz serce bursztynu.

Charyzmatyczne i olśniewające – to doskonałe słowa opisujące wrażenia, jakie czekają przy bliższym ich poznaniu. Ich właściciel z pewnością musi być gotowy na wszystko.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/ocyana-beryl/

5. ARABIAN OUD RESALA

Moc czekolady połączona z wanilią. Wyróżniające się deserowymi zapachami, które wręcz uaktywniają smak i poczucie niedosytu nimi. Delikatne, wyrafinowane nuty ozłoconego szafranu wspaniale łączą się z wonią oudu. Zapach przygotowany ze szczególną dbałością.

Zdecydowanie wyróżnia się po przez swój flakonik, wspaniale sobą zdobiąc. Przeznaczony dla koneserów sztuki – wszak największą sztuką jest dbałość o siebie. Upaja i wyzwala wspaniałe projekcje.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/arabian-oud-resala/

6. ATTAR COLLECTION KHALTAT NIGHT

Urzekający zapach soczystej wiśni, która zakrywa sobą pierwszy plan. Mocne, z perłowym, długim ogonem. Iskier dodaje cynamon, który chlubnie został połączony z wanilią oraz piżmem. Nuty bursztynu przyjemnie muskają węch.

Uwodzicielska kompozycja oddaje charakter swojego właściciela – jak on jest gotowa zalśnić przed tłumem i oczarować ich całą swoją esencją.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/attar-collection-khaltat-night/

7. AL BASHIQ

Serce drzewa cerowego i mirry zamknięte ze świeżością nut cytrusowych. Łagodny ton słodkiego cynamonu dopełnia skórzano-drzewne zapachy. Równowagę wprowadza grejpfrut zestawiony ze szlachetnym kaszmirem. Niebywale intrygujący i tajemniczy, pozwalający poznać się tylko do wyznaczonej przez siebie granicy.

Zapach charakterystyczny szczególnie dla osób skrytych, które uzewnętrzniają się niezwykle rzadko. Połączenie tajemnicy z elegancją i zmysłowością.

Sprawdź: https://alsheikh.pl/perfum/al-bashiq/

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oryginalnych niszowych perfum arabskich na stronie: https://alsheikh.pl/ oraz do odwiedzenia nas osobiście w naszej perfumerii poznańskiej (to jako hiperłącze). Dostępne również próbki zapachów.

Znajdź coś, co pokaże Ciebie.