fbpx

Perfumy Anfas AlKhaleej

Marka Anfas Alkhaleej powstała w 2000 roku, mając na celu osiągnięcie globalnej sławy w świecie perfum i rzadkich olejków, nie bez powodu wybrano Dubai jako siedzibę firmy.

  • Brak

Perfumy orientalne Anfas AlKhaleej

 

Tutaj różnorodność, wyjątkowość i wysokie oczekiwania klientów, pozwalają na wybór tych najlepszych rozwiązań w kierunku rozwoju i osiągnięcia wysokiej pozycji w branży.

Wyjątkowe kompozycje, dzięki najlepszym składnikom pozwolą wyróżnić się i pokazać swoją wyjątkowość.

 

Perfumy arabskie Anfas AlKhaleeji

 

Wyjątkowy i unikalny zapach drzewno-korzenny z nutami cytrusowymi i kwiatowymi, tak w skrócie można opisać piękną woń perfum orientalnych marki Anfas Alkhaleej. Te luksusowe perfumy stworzone zostały z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach. Większość zapachów jest unisex. Dużą zaletą arabskich nut zapachowych jest ich uniwersalność. Mocny i przyciągający zapach bergamotki, drewna sandałowego, piżma, mchu dębowego, wanilii z dodatkiem świeżych aromatów sprawia, że na zakup uniwersalnych perfum orientalnych decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Perfumy arabskie Anfas Alkhaleen to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

 

Al Sheikh – sprzedaż perfum orientalnych z Bliskiego Wschodu

 

Nasza firma Al Sheikh od wielu lat zajmuje się sprzedażą perfum pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu. Niepowtarzalność i oryginalność tych zapachów były wyróżnikami, które skłoniły nas do rozpoczęcia sprzedaży tych flakoników. Stawiamy przede wszystkim na orientalne perfumy, którym nie ma na naszym polskim rynku lub są one trudno dostępne, dzięki temu każdy może przetestować określony zapach. 

 

Marka Anfas Alkhaleej jest jedną z bardziej popularnych, zwłaszcza w Dubaju. Niesamowite, intensywne, jednak nieduszące zapachy zostały zamknięte w przepięknych, luksusowych opakowaniach, które wyróżniają się na tle pozostałych produktów znajdujących się na toaletce.

 

Co istotne, kupując w naszym butiku stacjonarnym w Poznaniu lub też sklepie internetowym perfumy, możesz zdecydować się zarówno na zakup pojemności 3 ml, jak i 100ml. Pozwoli Ci to przetestować odpowiednio produkty i sprawdzić, czy rzeczywiście dany zapach marki Anfas Alkhaleej jest dla Ciebie. Warto wspomnieć, że każde perfumy orientalne aplikowane na skórę, mogą pachnieć inaczej, w zależności od osoby. Zachęcamy więc do testowania produktów marki Anfas Alkhaleej.

 

Perfumy orientalne – co je wyróżnia?

 

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie perfumy arabskie, w tym luksusowa marka Anfas Alkhaleej wyróżniają się naprawdę długą trwałością. Jeśli zdecydujesz się na zaaplikowanie produktu na ubranie, możesz być pewien, że nawet po kilku dniach poczujesz jego charakterystyczną woń. Z całą pewnością można stwierdzić, że perfumy te znacząco różnią się od typowych, znanych na rynku europejskim zapachów. Oryginalne perfumy arabskie tworzone są na bazie olejków eterycznych, które są typowymi nośnikami zapachowymi, stąd mają charakterystyczną, zintensyfikowaną woń. Zwykłe perfumy europejskie natomiast tworzone są na bazie olejków eterycznych, jednak rozcieńczanych alkoholem, niekiedy wodą. 

 

Warto wspomnieć, że typowe arabskie perfumy są mieszanką korzennych przypraw, oraz żywicznych i kadzidlanych dodatków, połączonych z intensywną wonią niektórych roślin, np. wanilii lub też drewna sandałowego. Perfumy te oddziałują na wszystkie zmysły, dlatego często nazywane są również afrodyzjakami. Podczas produkcji „przełamuje się” te zapachy nutami cytrusowymi lub kwiatowymi tak, by stały się nieco bardziej świeże. Dzięki temu są to perfumy, które świetnie sprawdzają się na wieczorowe okazje i wyjścia oraz na co dzień. 

Nie da się ukryć, że choć w Polsce perfumy orientu nadal stanowią niszowy produkt, coraz więcej osób jednak decyduje się na ich zakup. Jeśli zatem chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, np. partnerowi, mamie, tacie, przyjaciołom, znajomym, czy krewnym, warto zdecydować się na zakup perfum arabskich. Ten unikatowy podarunek na pewno będzie świetnym prezentem dla osób, które uwielbiają oryginalne pachnidła  o nieco intensywniejszym zapachu. Perfumy arabskie marki Anfas Alkhaleej na pewno przypadną im do gustu.

 

Zapraszamy osoby zainteresowane perfumami arabskimi do zakupu produktów luksusowej marki Anfas Alkhaleej. Są to przepięknie pachnące i trwałe zapachu orientalne pochodzące z Bliskiego Wschodu.

Perfumy przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, większość z nich jest produktem  oznaczanym słowem „unisex”. Zapachy orientalne wyróżniają się głównie typowo drzewno-korzennymi zapachami, wzbogacanymi wyciągami z kwiatów, roślin oraz owoców.