fbpx

Perfumy Arabian Oud

Marka Arabian Oud swoją przygodę z perfumiarstwem rozpoczęła w 1982 roku. Firma początkowo produkowała wykwintne olejki, z czasem jednak poszerzyła swoją działalność również o perfumy tradycyjne. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, arabskich marek perfum.

Łącznie 11 rezultatów

Nikogo to nie dziwi, w końcu Arabian Oud jest uznawane za synonim luksusu. Dlaczego? Sporo w tej kwestii wyjaśnia sama nazwa marki. Oud to inna nazwa na drzewo agarowe, niezwykle cenny składnik perfum i kosmetyków, którego wartość nierzadko porównuje się do złota. Oud uznaje się tez za najcenniejszy składnik kadzideł. Wyróżnia go niesamowicie głęboki, drzewny aromat, który na skórze utrzymuje się przez cały dzień.

 

 

Perfum Arabian Oud  jest symbolem tego, co w kulturze arabskiej najwspanialsze. Prezentowana marka regularnie pozyskuje to niesamowite drewno z pełnym poszanowaniem natury, by nie zaburzać równowagi środowiska. Wszystko w trosce o przyszłe pokolenia.

 

Arabskie perfumy Arabian Oud

 

Perfumy Arabian Oud łączą w sobie wykwintne, starannie dobrane składniki z przepiękną estetyką. Buteleczki, do których przelewa się perfumy, swoją stylistyką również nawiązują do kultury Wschodu, dzięki czemu stanowią zwieńczenie działań całej marki.

 

Perfumy orientalne Arabian Oud

 

Wśród produktów zapachowych Arabian Oud nie brak zarówno klasycznych, jak i tych bardziej orientalnych zapachów. Przyprawy korzenne, rozgrzana na słońcu skóra, drzewo sandałowe, zielone jabłko, skórka z cytryny czy kwiat jaśminu to tylko kilka przykładów nut zapachowych wykorzystywanych przez tę markę. Bogata oferta gwarantuje, że każdy miłośnik luksusowych, niszowych perfum znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Marka Arabian Oud

 

Na uwagę zasługują również wspomniane już piękne flakoniki. Marka Arabian Oud zgrabnie łączy tradycję z nowoczesnością. Wiele flakoników przybiera modernistyczne kształty, ale nie brak w nich klasycznej symetrii i stonowanego piękna. To sprawia, że takie buteleczki można postawić w centralnej części toaletki, by codziennie cieszyć się ich nieprzemijającym pięknem.