fbpx

Perfumy orientalne Attar

Attar to niszowy dom perfumeryjny, który powstał w 2015 roku. Oferuje on perfumy najwyższej jakości oraz starannie wyselekcjonowane olejki, dzięki którym każdy może mieć odrobinę Orientu w swoim domu. Całości towarzyszy wysublimowana estetyka. Przepięknie zaprojektowane flakoniki ozdobią Twoją toaletką i nadadzą codzienności wyjątkowego charakteru.

Łącznie 12 rezultatów

Wśród propozycji perfum Attar Collection nie brak inspiracji historycznych. Dobrym przykładem są perfumy The Queen of Sheba, nawiązujące do Makedy, pierwszej znanej królowej Saby. Legenda głosi, że przybyła ona do Izreala, by poznać króla Salomona. Królowej miały towarzyszyć liczne bogactwa oraz wonności. I właśnie ta część historii stanowiła największą inspirację dla perfumiarzy Attar, którzy w przepięknym flakoniku zamknęli wspaniałą opowieść o królowej Saby.

 

Perfumy arabskie Attar Collection

 

Wśród wyjątkowych nut zapachowych tej marki znajdziesz wspaniałe jaśminy, morele, różę majową, tuberozę, karmel, porzeczki i inne aromaty. Attar wspaniale łączy kwiatowe kompozycje skąpane w słońcu ze słodkimi nutami, które dodają całości figlarności. Na przełamanie tego rozkosznego zapachu dodaje się odrobinę bezpruderyjnej pikanterii w postaci korzennych przypraw.

 

Perfumy niszowe – Attar Collection

 

W ofercie Attar Collection znajdziesz zapachy dla niej i dla niego, każdy w bardzo orientalnym i luksusowym stylu. Ta niszowa marka perfum zasługuje na uwagę osób lubiących niebanalne nuty zapachowe i trwałość, którą obecnie docenia się nie tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka Attar jest dostępna również w naszym butiku w perfumami niszowymi w Poznaniu. Zależy nam na tym, by coraz więcej osób poznawało arabską jakość zapachów. Gwarantujemy, że gdy raz jej spróbujesz, już nigdy nie będziesz chciał z niej zrezygnować!

 

Marka Attar Collection

 

Warte uwagi są również same flakoniki o przepięknych, smukłych kształtach, nawiązującym do kultury arabskiej. Flakoniki przepięknie współgrają z zawartością i podkreślają to, co każdy użytkownik perfum może znaleźć w środku. Są niejako zapowiedzią wspaniałych momentów, które można przeżyć razem z zapachami Attar Collection.