fbpx

Perfumy Lootah

Lootah to wiodąca marka perfumeryjna w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która od lat 50. produkuje perfumy oraz kadzidła o niezwykłych zapachach. Za marką stoi rodzina o bardzo wysokiej pozycji, która doceniła nasze działania i pozwoliła nam jako jedynej firmie sprzedawać swoje wyroby również na gruncie polskim. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do tego, by przedstawić te unikalne perfumy niszowe jak największej grupie osób.

Łącznie 7 rezultatów

  • Brak
  • Brak

Lootah – perfumy orientalne

 

Co wyróżnia Lotaah? Przede wszystkim ukłon w stronę natury i tradycji. Wśród nut zapachowych nie brak ręcznie mieszanych kadzideł, starannie wyselekcjonowanych olejków oraz najbogatszego drzewa agarowego. Luksusowe zapachy niszowe dla niej i dla niego wyznaczają dziś światowe trendy. I nic dziwnego, w końcu wśród zapachów oferowanych przez markę każdy może znaleźć ten, który będzie pasował do niego najlepiej.

 

Perfumy niszowe – Lootah

 

Lubisz wdzięczne i subtelne kompozycje? A może wolisz coś bardziej intrygującego i ponętnego? Wśród oferty Lotaah nie brakuje również eleganckich oraz ożywczych nut zapachowych, które będą towarzyszyć Ci przez cały dzień i całą noc. Znakomita trwałość, wieloletnie doświadczenie marki i dobra znajomość kadzidełek czy orientalnych olejków sprawiają, że perfumy Lotaah wyznaczają nowe standardy luksusu i jakości.

 

Marka Lootah

 

Za tak znakomitymi produktami stoją rodzinne tradycje, wiedza i doświadczenie. Marka nie spoczywa jednak na laurach i wciąż sięga po nowe technologie, które umożliwiają zadbanie o jeszcze lepszą trwałość zapachów. Nie dziwi więc fakt, że Lotaah znakomicie łączy oryginalne arabskie zapachy z autentycznymi, francuskimi składnikami. Wszystko to zgrabnie wypełnia lukę między wschodem i zachodem oraz pozwala na synergię przeszłości z teraźniejszością.

 

Perfumy arabskie – oferta

 

Lootah nie tylko jest wiodącą marką pod względem sprzedaży perfum. Firma znana jest również z produkcji wspaniałych kadzideł, oudów, luksusowych olejków mieszanych oraz drewna agarowego (w latach 50. XX wieku), niezwykle cennego gatunku, którego wartość porównuje się do złota.