fbpx

Perfumy The Spirit Of Dubai

The Spirit Of Dubai jest w tej chwili największym producentem perfum w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka wyróżnia się dużym, bo aż 50-letnim doświadczeniem, z którego chętnie korzystają klienci na całym świecie. Z przyjemnością możemy poinformować, że w tej chwili jesteśmy jedynym butikiem w Polsce, który oferuje możliwość zakupów tych niszowych perfum orientalnych.

Perfumy arabskie The Spirit Of Dubai

 

Marka zgrabnie połączyła ciekawe kompozycje zapachowe z miłością do architektury. Przewodniczący Nabeel Perfumes – Asghara Adam Ali – razem z synem stworzył pierwszą oraz drugą generację perfum.

„Pierwsza generacja”, stworzona jeszcze w 2015 roku, ucieleśniła esencję Dubaju: morze o turkusowym odcieniu, piaszczyste wydmy, dziedzictwo powiązane z kulturą arabską, szybkość czystokrwistych koni arabskich i wreszcie lokalną gościnność, tak silnie powiązaną z tym miastem nadziei.

 

Sklep z perfumami – The Spirit Of Dubai

 

To wszystko stanowiło inspirację dla stworzenia unikalnych ośmiu zapachów, które odzwierciedlają określone elementy Dubaju. Zapachy inspirowane historią i składające hołd miastu pozwolą Ci odbyć podróż, której towarzyszyć będą m.in. czarne różne, kadzidła, pył diamentowy i przepych godny królów.

 

Perfumy orientalne The Spirit Of Dubai

 

„Druga generacja” perfum z kolekcji The Spirit of Dubai sięga starożytnych tradycji i rytuałów, ale nie poprzestaje wyłącznie na inspiracji historią. Ta kolekcja również czerpie z nowoczesnej, miejskiej kultury. Efektem tego jest bardzo niszowy zestaw siedmiu zapachów, które pozwalają nosić tchnienie Dubaju zawsze przy sobie.

 

Marka The Spirit Of Dubai

 

W 2019 roku firma zdecydowała się na udostępnienie klientom prawdziwego arcydzieła. SHUMUKH, po arabsku „zasługujący na najlepsze”, to perfumy unisex, które szybko zostały scharakteryzowane jako najdroższe na świecie. Na ich cenę składa się nie tylko starannie wyselekcjonowane wnętrze, ale również flakonik, który ozdobiono diamentami, perłami, złotem oraz srebrem.

Zwieńczenie flakonika stanowią: złoty sokół, koń arabski oraz róże, wszystkie wykonane z największą dbałością o szczegóły. We wnętrzu buteleczki czekają za to wspaniałe nuty zapachowe, na które składają się m.in. drzewo sandałowe, ylang-ylang, piżmo, turecka róża, bardzo ekskluzywne drzewo agarowe oraz paczula. Całość tworzy wyjątkowy zestaw i sprawia, że te perfumy z Dubaju, mimo swojej ceny, zostały bardzo szybko docenione przez najbardziej wymagających konsumentów.