fbpx

Perfumy orientalne Anfas

Anfas to marka perfum, która znakomicie oddaje arabską gościnność. W małych flakonikach znajdziesz rozkoszne zapachy, które, w zależności od nuty zapachowej, będą roznosić wokół Ciebie rozkoszną, słodką, kwiatową lub orientalną mgiełkę.

Showing the single result

Anfas dużą uwagę skupia wokół szeroko pojętej gościnności, o czym świadczą same nazwy perfum. Przykładowo, Rahaba to arabskie słowo oznaczające otwartość, a Samantha – tolerancję i wspaniałomyślność. Ta młoda, ale już doceniona marka stawia na bezkompromisowość. W ofercie perfum orientalnych Anfas nie ma aldehydów, ale metody tworzenia nut zapachowych nawiązują do starej, francuskiej tradycji.

 

W uroczych, nowoczesnych flakonikach znajdziesz unikalne kompozycje zapachowe, które sprawiają, że te perfumy niszowe stają się jednymi z najoryginalniejszych na arabskim rynku.

 

Wśród wykorzystywanych przez markę nut zapachowych nie brak chociażby irysów, kandyzowanego ananasa, piżmowej ambry, różu damasceńskiej, migdałów, bursztynu, nut morskich, wierzby różanej czy jaśminu. Tak wysublimowane kompozycje wyróżniają się wspaniałą lekkością i pudrowością, która doskonale podkreśla romantyczne stylizacje.

 

Niszowe perfumy Anfas

 

Anfas jest odpowiedzią na poszukiwania osób, które cenią sobie zapachy czarujące jak letnie popołudnia. Prezentowane perfumy zachęcają do rozsmakowania się w tym koktajlu starannie wyselekcjonowanych aromatów.

Nasze propozycje od marki Anfas dedykujemy wszystkim, którzy poszukują oryginalności i odświeżającej witalności w romantycznym wydaniu.

 

Perfumy arabskie – Anfas

 

Perfumy Anfas są niejako ukłonem w stronę arabskiej kultury. Inspiracja tutejszą gościnnością sprawia, że w tych orientalnych zapachach udało się bez problemu przemycić ducha Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jeśli szukasz wysmakowanej propozycji perfum i masz już dość drogeryjnych ofert od tradycyjnych perfumiarzy, to wybór Anfas jest zdecydowanie dobrą opcją.

 

Marka Anfas

 

Nasze perfumy niszowe z Poznania zdecydowanie bardziej kojarzą się z luksusem i ekskluzywnością niż z przeciętnością. Nie znajdziesz tu powielanych zapachów, nudnych kompozycji i niskiej trwałości. Anfas stawia na jakość i trzeba przyznać, że są to produkty, którymi chce się otulić na dłużej.