fbpx

Perfum Lootah Luminous

20,00 490,00  z VAT

Luminous znaczy świetlny. Zapach ten odzwierciedla świeżość oraz światło, które wyróżni Cię z tłumu.

Luminous to perfumy utkane ze światła i białych kwiatów. Słoneczna natura kwiatu mandarynki spleciona z jaśminem, delikatnymi akordami jasnych drewienek i kremowym piżmem tworzy kunsztowną i intrygującą, a do tego bardzo długo trzymającą się na skórze kompozycję. Zapach dla szukających w perfumach elegancji, stylu i lekkości.

 

Arabskie perfumy Luminous

 

To, że Luminous marki Lootah to perfumy niezwykłe, widać już w samym otwarciu. Są upojne, narkotycznie białokwiatowe, a zarazem przejrzyste i zwiewne. Uzyskanie efektu jednoczesnego połączenia tych dwóch cech nie jest zdaniem łatwym i świadczy o dużym kunszcie twórców tych perfum. Mimo całej miodowej słodyczy, która wypełnia ten zapach, nic tu nie dusi i nie przytłacza – Luminous to zapach pełen światła, spokoju i pastelowych barw. Obecny w składzie perfum kwiat mandarynki, muśnięty bursztynowym akordem, jest słoneczny i nektarowy, delikatnie przełamany chłodniejszą jaśminową nutą, która sprawia, że zapach zyskuje świeżość i przestrzeń.

 

Eksluzywne perfumy luminous

 

Luminous to pełna uroku słodka kwiatowość, harmonijnie skomponowana z wysokiej jakości składników i przyprószona delikatnie jasnym piżmem. Kojarzy się z białą, ażurową architekturą wybrzeży Maroka czy Tunezji – jasne budynki osnute południowym słońcem i zapachem pomarańczowych gajów. Dodatkowo, co jest zresztą dość charakterystyczne dla arabskich zapachów, perfumy te mają świetne parametry użytkowe – ich trwałość jest wielogodzinna, a projekcja na tyle wyczuwalna, że z pewnością zostanie zauważona przez otoczenie.

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Opis

To, że Luminous marki Lootah to perfumy niezwykłe, widać już w samym otwarciu. Są upojne, narkotycznie białokwiatowe, a zarazem przejrzyste i zwiewne. Uzyskanie efektu jednoczesnego połączenia tych dwóch cech nie jest zdaniem łatwym i świadczy o dużym kunszcie twórców tych perfum. Mimo całej miodowej słodyczy, która wypełnia ten zapach, nic tu nie dusi i nie przytłacza – Luminous to zapach pełen światła, spokoju i pastelowych barw.

 

Marka perfum Lootah

 

Obecny w składzie perfum kwiat mandarynki, muśnięty bursztynowym akordem, jest słoneczny i nektarowy, delikatnie przełamany chłodniejszą jaśminową nutą, która sprawia, że zapach zyskuje świeżość i przestrzeń. Luminous to pełna uroku słodka kwiatowość, harmonijnie skomponowana z wysokiej jakości składników i przyprószona delikatnie jasnym piżmem. Kojarzy się z białą, ażurową architekturą wybrzeży Maroka czy Tunezji – jasne budynki osnute południowym słońcem i zapachem pomarańczowych gajów. Dodatkowo, co jest zresztą dość charakterystyczne dla arabskich zapachów, perfumy te mają świetne parametry użytkowe – ich trwałość jest wielogodzinna, a projekcja na tyle wyczuwalna, że z pewnością zostanie zauważona przez otoczenie.

Cechy produktu
Grupa zapachowa

Fresh, Kwiatowe, Orientalne

Rodzaj

Perfumy damskie, Perfumy unisex

Pojemność

3 ml, 100 ml

Nuta głowy

Kwiat mandarynki, Ylang-Ylang

Nuta serca

Jaśmin

Nuta bazy

Bursztyn, Drzewo, Piżmo

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Perfum Lootah Luminous”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.